LIGA E KONFERENCËS/ 23 gola dhe shumë surpriza në 8 sfida, zbuloni të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 20:40

LIGA E KONFERENCËS/ 23 gola dhe shumë surpriza në 8 sfida, zbuloni të gjitha rezultatet

U luajtën duke filluar nga ora 18:45, tetë sfidat e vlefshme për grupet e Ligës së Konferencës ku u regjistruan në total plot 23 gola.

LIGA E KONFERENCES

Padyshim që qershia mbi tortë ishte triumfi i Ballkanit në Turqi ndaj Sivasporit, ndërkohë që në sfidat e tjera, spikatën triumfet e Uest Hemit, Moldes, Pynik, Silkeborg dhe Nisë.

REZULTATET: 

liga e konferences

PANORAMASPORT.AL