Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 18, 2022 | 8:02


Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”a

x

Kukësi akord me Shkurtajn, merkato përçan Partizanin

Granit Xhaka: FSHF nuk më donte te Shqipëria, vetëm Cana më telefonoi

Skandal me votimet në Shoqata, Keçi: Ja manipulimet

Hakaj: Tiranës i treguam se kush janë më të mirët

E do Tuhel, por familja shtyn Brojën larg Çelsit

Mbledhja, Shehi kritika bardhebluve pas barazimit

Fiton “The Best”, Leva hakmerret ndaj Mesit

Humb ndaj Manajt, arbitri skandaloz tërbon Milanin

Interi duket i shtrydhur, por është si makineri

Ankth para Kupës, edhe Siti e Barça joshin Dibalën

Nga shiu në breshër, Xhokoviç rrezikon Francën

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

11

LEGALIZIMET/ Emrat e rinj që pajisen me tapitë

Erdogani, ultimatum Ramës: Largo deri në Ramazan gylenistët nga Shqipëria që të mos errësojmë vëllazërinë

Basha shkarkon anëtarët e “Foltores” nga komisionet, deputetët debat në Kuvend: Nuk e njohim vendimin e PD

Meta, letër qeverisë për bashkitë pa kryetarë të zgjedhur

Në qarkullim kartëmonedhat e reja 500 dhe 2 mijë lekëshe

Ndalimi në Rinas me armë, kërkohet ndihmë nga FBI dhe CNA

“‘Hyjnë malet’, një kryevepër provokuese nga poeti shqiptar Rudolf Marku

OPINIONE

Zgjedhjet lokale dhe ligji zgjedhor/ NGA PROF. DR. KRISTAQ KUME

Disa rreshta dërguar zotit Gabriel Escobar/ NGA GJERGJI KRISTO FRASHËRI

Kur Papa… dhe Erdogani flasin për vëllazëri../ NGA MENTOR NAZARKO