Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 27, 2021 | 8:13


Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”

11

Tension te Partizani, Daja debat me Koten

Plas një ditë pas derbit të humbur, mesfushori ikën i revoltuar nga stërvitja

Tirana e pamposhtur, Ngo: Fitore e madhe në derbi, erdha për titullin

Albert Kaçi: Vllaznia e mund Tiranën me spektakël

Aleksi: Teuta s’ka frikë askënd, luftë për çdo trofe

Hije dyshimi për VAR-in, FSHF mban në terr publikun

Bardhi: Dinamo pretendente, forcohemi në janar

Bizhdili: Erzenit i japin penallti si karamele

Milani pa mëshirë, Zhiru shtrin Torinon

Alegri shfryn: Dibala e Kieza, dua golat e CR7

Shuhet efekti “Lukaku”, Lautaro ka humbur busullën

Ronaldo e Lingard s’e duan, Ferguson shpëton Solskjaerin

Ançeloti i fut shkelmin Hazardit: Le të largohet!

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

22

61 MILIONE USD/ Pensionet, zbardhen dy shpërblimet brenda vitit

Berisha vetëshpallet kandidat për kreun e PD, Basha mbledh kryetarët e degëve: Nuk do të lejoj institucione paralele

“Vrasës”, “hajdut” dhe foto në errësirë, zbardhen debatet në Kuvend, zv.ministri kërcënon deputetin e PD: Më more mikun

Ndryshimet e Kushtetutës, Anastasi: Të shtyhet afati i vetingut, si kontrollohen politikanët

“Njëri ishte pa maskë”, vajza rrëfen grabitjen brenda shtëpisë

Skandali, u inaugurua me bujë nga Rama, por ujësjellësi i ri e përzien ujin me fekale

“Të jeni gati për zgjedhje në çdo moment”, Gjiknuri udhëzon krerët e degëve të PS

OPINIONE

Tradhtarët që harron Berisha/ NGA FATOS LUBONJA

Operacionet plastike dhe “imperializmi” i së bukurës sipërfaqësore/ NGA GËZIM TUSHI

Të përfitojmë nga kriza pas Covid-it, jo të çorientohemi/ NGA PROF. AS. DR. ILJAS MEHMETI

PANORAMASPORT.AL