Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 11, 2022 | 8:11


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

11 gusht3

Gjimshiti në modë, tani e do edhe Juvja

Benzema madhështor, Superkupa e Realit

Bekaj: Nuk iki, Tirana mbron titullin

Lumë barazimesh në miqësore, Skënderbeut i kthehet Randi

Partizani prezanton Kolelën, Belica: E vërteta e divorcit

Poçi: Apolonia nuk ngjitet në elitë vetëm me të rin

Akord me Malën, Josa: Ja çfarë i duhet Vllaznisë

Frikë te Barça, Kesi mund të ikë pa debutuar

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

11 gusht2

LISTA E RE/ Legalizimet, përfituesit e tapisë në kryeqytet

Skandali, të arrestuarin në 2015 për shpërdorim detyre Ceno Klosi e gradon drejtor të Verifikimit në Terren

Sali Berisha: Të bashkohemi të gjithë për të rrëzuar qeverinë

Mësuesit e rinj, si do bëhet punësimi pas tre muaj prove

Fqinjët sherr për pyllin, si u vra me kallashnikov Luan Hushi

Meta: Në shtator do rrëzojmë tiraninë e korrupsionit. Rama prishi lodrat, e ktheu Tiranën në një mal betoni

Hans Ditrih Gensher: Vdekja e Enverit vonoi negociatat Bon-Tiranë, Shqipëria na vuri kushte

OPINIONE

Jo progrom biznesit- FATOS ÇOÇOLI

Analiza e pagave të administratës publike- PROF. DR. PETRAQ MILO