Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2022 | 8:00


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

222

Prapaskenat me Mehmetin, ja kandidatët për Partizanin

Prezantohet Kallaku: Te Tirana rilind, shembulli im është Seferi

30 vjet më parë UEFA përjashtonte klubet shqiptare, Agolli: Flisnim nga zyra e Partisë Republikane

Test me Dinamon, Latifi dhe Vulaj në “provim”

Sulmi trazon Gegën, Kukësi i ri mes dilemash

Tuhel, garanci Brojës: Qëndro te Çelsi!

Palermo, sheikët i besojnë Bogdanit zbulimin e talenteve

Koman, në delir: Jam më i miri, fitojmë pa Levën

Depai, Kostiç dhe Paredes, Juvja nuk përmbahet

Real-Frankfurt, Ançeloti: Benzema na jep trofeun

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

1111

DENONCIMI/ Qeveria, 300 mijë tonë naftë kontrabandë në vit

Ceno Klosi emëron drejtor te Rimbursimi i TVSH kushëririn e tij, Gjergji Smokthina

Berisha: Si u shtua me 152 milionë euro kostoja e rrugës prej 42 kilometrash

Vetëvaret në pemë 48-vjeçari, jetonte në varfëri, i prenë energjinë

Të përndjekurit, emrat e rinj që marrin këstin e tretë, dokumentet që dorëzohen

Inceneratorët, Ilir Meta me fakte të reja, i drejtohet SPAK: Koka e aferës është Edi Rama, do t’i shkojmë deri në fund

“Gjermania na duhet patjetër”, Enveri vlerëson bisedimet e para shqiptaro-gjermane

OPINIONE

Kosova e sakrifikuar për Ballkanin e Hapur- AGIM NESHO

A do të bjerë qeveria e Abazoviçit?- LEONIDHA MËRTIRI