Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 8, 2023 | 8:11

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:panorama

Latifi dhe Krymi,  Tirana nuk ndalet në merkato

Zoran Zekiç trajneri i ri i Partizanit, Gega: Nuk ika si Kolela

Prezantohet Dede: Ngjitemi, por dua 10 mijë tifozë në stadium

Magani, te Lushnja: Erdha për elitën, jo për mbijetesë

Dinamo synon Guindon, Skënderbeu bën pazar tek Erzeni dhe Korabi

Vllaznia, Mala bëhet milioner nga turqit

Kombëtarja humb Balliun, Silvinjo rikthen Alijin

Finale si në filma, Uest Hemi rrëmben trofeun

Mesi tek Inter Majemi: Pse nuk shkova te Barça

Maldini nuk e donte Piolin, negocioi me Pirlon dhe Konten

Saki e ka recetën: Halandi ndalet vetëm me… pushkë

Zyrtare, Bellingam është “galaktik” për 103 milionë euro

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

paaaa

Tabela e ISSH/ Pensionet me KEMP, lista me përfituesit e rinj

Kreu i ri zgjidhet më 29 korrik, tensione e sherr mes militantëve e deputetëve të PD, çfarë ndodhi në 8 orët e mbledhjes së Kryesisë

Akuzohet për veprën penale të “Shpërdorimit të detyrës”, Vangjush Dako rrezikon 7 vite burg

“Beteja në Strasburg”, Berisha: Hetim parlamentar për rrëmbim të mandateve

“Vula, kolona e pestë e Ramës”, Budina: Duan të përçajnë opozitën

Shtesat do të llogariten për çdo nëpunës, shkak vjetërsia

“Sa grurë ju duhet ju, aq konsumojnë minjtë në Moskë”! Cili ishte basti i Mehmetit me Hrushovin

OPINIONE

Gjykata e Luksemburgut: Dimensioni i vlerave në BE, pjesë e rendit të përbashkët/ XHEZAIR ZAGANJORI

Kundërofensiva e fitores së shenjtëruar nga Ukraina dhe Perëndimi/ GJENERAL PIRO AHMETAJ

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"