Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 25, 2021 | 8:16


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

TIRANA-PARTIZANI, SOT 19:45/ Erdhi ora që skuadrat të “zbulojnë” sa vlejnë/ EKSTRA-DERBI, ruhuni nga këta të dy

Super-Kukësi, thyen Vllazninë dhe kap kreun

Teuta, mjafton Sherif Kallaku nga penalltia

Dinamo feston në Korçë, Laçi i beson Josës

Shkëlqen Bylisi, bindin Tomori dhe Lushnja

Flamurtari i pari, Elbasani bën goleadë

Juvja tërbon Interin, Inzagi: Arbitri na hoqi dy pikë

Roma tremb Napolin, Milani feston në krye

Liverpuli magjik, Salah turpëron Ronaldon

Reali mposht Barçën, tifozët sulm Kumanit në makinë

Broja dhe Muçi, dy fenomenë për Shqipërinë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

KUSH PERFITON/ Kompensimi i dritave, 45 milionë USD për pensionet/ Fondi për kompensimin e 6 kategorive. Sa para marrin pensionistët dhe si aplikohet

DOSSIER/ Me personazh Enver Hoxhën, zbardhen dokumentet si Ramiz Alia dhe Hysni Kapo i dogjën romanin Petro Markos në ‘73

GRABITJA NË KRUJË/ I presin gishtin dhe i marrin paratë, biznesmeni tregon për terrorin nga të maskuarit si policë, vajza: Si e torturuan

“Për ndryshimet kushtetuese kemi njoftuar ndërkombëtarët”, Bardhi: Skema për vetingun e politikanëve

Loja me emrat, si po pengohen institucionet e pavarura

Ekzekutohet biznesmeni, familjarët akuza Policisë: U vra në sytë tua

“Kush ishin të dashurat e Lumo Skëndos”, letërkëmbimet e Mid’hat Frashërit

OPINIONE

A janë propozimet e PD-së ashtu siç i quan Preç Zogaj reformë kushtetuese?/ LUAN RAMA

Foltorja e Beratit dhe Kuvendi i partisë: Përshtypje e refleksione/ GENC POLLO

Politikat konvencionale dhe roli i bankave para dhe pas pandemisë/ AKADEMIK, PROF. DR. ANASTAS ANGJELI

PANORAMASPORT.AL