Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 23, 2021 | 8:23


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës ”PANORAMA SPORT” do të lexoni: 

s222

Derbi Tirana-Partizani,  ja prapaskenat me biletat

Kukësi-Vllaznia, Krymi “bast” për tri pikë

Inter-Juve, Xheko: Kush humb ta harrojë titullin

Barça-Real, Kros: Për 90 minuta bota do të ndalet

Pioli “bën 100” dhe do një nder nga Ibra e Zhiru

Junajtid-Liverpul, Salah e Ronaldo mprehin “shpatat”

Shishet në fushë, FIFA lë pa tifozë Shqipërinë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

p111

“Për plehrat u shpenzuan 800 milionë euro”, Rama zbulon shifrën rekord dhe u kërkon para bashkiakëve

Ka mbi 90 mijë shtëpi jashtë procesit, Çuçi kërkesë IKMPT: Shembni objektet që s’legalizohen

“Gjetëm plumb në oborr”, nis kërcënimi për tokat në Dhërmi

Vaksina, dozë e tretë për pensionistët, në skemë edhe 16-vjeçarët

Zbulohet bashkëjetesa e Beniada Nishanit në Itali me modelen e ‘Playboy’, rrëfimi për seksualitetin

Tradhti në historinë e Eros Grezdës me Oriola Marashin, futbollisti del hapur me modelen spanjolle

OPINIONET

Në Kroaci, nderim për Fishtën- FRANO KULLI

Vendi i “Lahutës së Malcis’” në sistemin letrar- PROF. ASOC. DR. LILI SULA

SPAK dhe hapja e negociatave për në BE- PËLLUMB NAKO

Iniciativë e tipit “unë ekzistoj”!- REDI SHEHU

PANORAMASPORT.AL