Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 21, 2021 | 8:18


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Alarm te e Partizani, Kaçe dhe Cara rrezikojnë derbin

Juvja fiton në frymën e fundit, Ronaldo dhe Leva nuk dinë të ndalen

Hoxha pret një triumf jubilar, “replikon” Osmani: Fiton Tirana

Jani Kaçi, SMS Dinamos: Në Korçë do të fusë ujë “nëndetësja”

Mbyllet stadiumi i Elbasanit, Kukësi spostohet në Rrogozhinë

Disiplina, dopiogjobë për Teutën

Sulm luksi, Reja nuk ka më justifikime

Hakaj: Na kanë frikë, Vllaznia s’ndalet

Duhet një mrekulli, Milani mendon vetëm kampionatin

Vidal: Bonuçit ia tregoj të dielën kush është për titull

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Taksa dhe drita, 1500 lekë për pensionistët

“Ventingu të nisë nga unë”, Basha “sfidon” Ramën dhe i përgjigjet Berishës: Fund, llumit të tranzicionit

Rama i mbron patronazhistët edhe në sy të BE, Soreca: Të ndalet sulmi ndaj medias

“Duam 100 mijë euro”, maskat grabisin noterin

Brenda tetorit doza e tretë te pensionistët, vaksinimi edhe për mbi 12-vjeçarët

“Si ndërhynë Berisha e Meta për lirimin e Koço Devoles nga burgu”, miku i ngushtë tregon dy amanetet e fundit të artistit

Pas vrasjes së oficerit zbulohen parcelat e kanabisit, të përfshirë 5 policë

OPINIONE

Dy fitore që çojnë në humbje/ BLENDI KAJSIU

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara/ BUJAR LESKAJ

PANORAMASPORT.AL