Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 25, 2021 | 8:20


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Tirana në provim, T irana në provim, Teuta i mat “pulsin” Dinamos

Partizani-Vllaznia, Brdariç dhe Marku ndezin kryendeshjen

Lluka Heqimi: Brigel i rrezikoi jetën Strakoshës, Kombëtaren e lanë pa ngrënë në Francë

Tomori-Lushnja, presioni vjen nga një presidente

Sulmues nervozë, më të ndëshkuarit në Superiore

Çalhanoglu sfidon Ibrën: E fitoj unë titullin!

Pioli, në provën “Manaj”: Milan, kujdes me Specian

Juventusi synon Donarumën, Alegri dënon Rabionë

Laporta konfirmon Kumanin në ajër, revoltohen në klub

Çelsi-Siti, Tuhel: Nuk do luaj shah me Guardiolën…

EDITORIAL

Skandal! 46 për qind e lojtarëve nuk janë të Shqipërisë!/ Besnik DIZDARI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Ish-pronarët/ Kompensimi, si do të ndahet fondi 6 milionë USD

Mungoi në inaugurimin e TKOB, historia e sherrit mes Inva Mulës dhe Zana Çelës katër vite më pare

Yuri Kim flet pas takimit me Bashën: Shpresojmë të festojmë me PD kur të marrë sërish pushtetin

Apeli i Posaçëm vendos rihapjen e dosjes, gjykim për Fatmir Mediun

Rriten fatalitetet, 10 humbje jete, 826 persona dalin positive

Policët” e armatosur grabisin familjen, blutë fshehin ngjarjen

Erion Braçe dhe Robert Aliaj marrin ftesë për opinionistë spektakli

OPINION

Drejtësia e re në rrezikun e minimalizmit/ Preç ZOGAJ

Konflikti Çela-Mula, konflikt parimesh apo interesash/ Nikolin GURAKUQI

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/