Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 20, 2021 | 8:19


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Kukësi merr komandën, Partizani tërbon Ramën

Vllaznia dhe Tirana shfryjnë ndaj VAR-it, Teuta bën kampionen

“Idiot noterik”, Hoxha i përvishet Ballgjinit: Po fyen edhe kolegët

Bardhi: Dinamo u dënua ndaj Laçit, duam vetëm drejtësi

Uzuni mrekullon me 6 gola, shkëlqen edhe Muçi

Milani kap Juven, Alegri: Tani po nis të acarohem

Interi është një tren, Dumfris: Fitojmë titullin

Vinicius-Benzema, Reali çmend Valencian në fund

Ringu nuk mjafton në boks, plas sherri me karrige

Elbasani bind në start, Luftëtari ngec mes tensionit

Bylisi dhe Korabi në krye, Apolonia përmbys Shkumbinin

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Legalizimet, familjet që marrin tapinë e shtëpisë

Nga punëtor në hekurudhë te vlerësimi i Enverit, rrëfimi i Mirush Kabashit: Si u ndryshua batuta te filmi “Dora e ngrohtë”

Debati për vitin e ri shkollor, pritet me orë të shkurtuara njësoj si vjet

Kontroll medias, shkarkime dhe gjoba për administratën, çfarë fshihet pas dy ligjeve të para të qeverisë “Rama 3”

Gara 20-orëshe në Kuvend, kush janë deputetët me fjalimet më të ndjekura në rrjetet sociale

Lista me emrat e përfituesve të këstit të tretë

Inskenim si në filma, italiani i djegur në Pukë, “ringjallet” në Itali

OPINIONE

Pse jam për Kongresin e Jashtëzakonshëm të Partisë Demokratike/ Genc POLLO

Vetëm idealistët mund ta bëjnë Shqipërinë/ Naum SHUNDI

“Triathlon Labeat”: “Për një zemër të shëndetshme”/ Dr. Leonidha PEPO

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/