Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2022 | 8:20

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

BRAZILI PERFEKT, Portugalia feston me Ronaldon

Cikalleshi: Arabët në delir, Reja të qëndrojë

Filipoviç: Partizani më ka ende borxhe

Tirana, 36 mijë euro nga portieri Bekaj

Bardhi: Dinamos po i jap formë, ekipi për notën 6

Tërmet te Juvja, dorëhiqen Anjeli dhe stafi drejtues

Gjermania në hall, Rydiger, nder Spanjës: Mundeni Japoninë

Holanda kërkon biletën, Van Gal: 1/8-at janë pak

Di Maria i falet Mesit: Asgjë nuk e ndalon dot

Kilië Mbape, tani quajeni “mister 1 miliard euroshi”

“MIRËNJOHJE”

“VATRA” nderon në Nju Jork Irfan Hysenbelliun: Promotor i vlerave

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

DITA E PAVARËSISË/ Mesazhi i Joe Biden: Ju mbështesim drejt BE-së

110-vjetori i Pavarësisë, Meta në festimet në Kosovë me ish-Presidenten Atifete Jahjaga

Pronat, zgjatet me 2 vite afati për shqyrtimin e 7 mijë dosjeve

“VATRA” nderon në Nju Jork me titullin “Mirënjohje” Irfan Hysenbelliun: Promotor i vlerave

“Porti i ri i Durrësit”, Artan Fuga: Qeveria s’bën transparencë, ka hapësira për abuzime me fonde publike

“Mysafiri nga Kosova, karrierist negativ dhe patriot i guximshëm”, dosja e Sigurimit për Rugovën

Presidenti gjerman: Nëse Shqipëria bën progres për shqiptarët, integrimi bëhet më i menaxhueshëm

OPINIONE

Pavarësia e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, një vështrim krahasues/ Nga PASKAL MILO

Kokaina dhe klasa drejtuese e Shqipërisë/ Nga PËLLUMB NAKO

PANORAMASPORT.AL