Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 10, 2022 | 8:22

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Përmbysja, Partizani 6 SMS rivalëve për titull

Shqipëria rigjen Levën, Altin Lala: Klinsmani e kishte dorën mjaltë…

Xhixha, si u transformua “piktori” në snajper

Kukësi thyen Bylisin, Kastrioti fundos Teutën

Elbasani ndal Pogradecin, bind Luftëtari

Dinamo super, shkëlqen edhe Skënderbeu

Vershtapen, kampion nga… tribuna

Goli i parë është perlë, Broja presion “Djallit”

Fitore kampionësh, Pioli: Juvja pagoi kusuret e Çelsit

101 herë Xheko: Inter, ta mundim sërish Barcelonën

Barazim dramatik, Bajerni hodhi nga karrigia… Kahnin

Sherr dhe bojkot, degjeneron kampionati i boksit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

KADASTRA/ Ligji i pronave, afati i ri për dosjet e patrajtuara

Koncesioni i pullave fiskale, 60 milionë euro kosto për bizneset, vetëm 1.2 milionë euro përfitime për shtetin

“Nuk varet nga krahu politik”, Rama në Itali: S’do kemi probleme me qeverinë e Melonit

Mesazhi i Metës për qytetarët: “Më jepni fuqi, t’ju jap llogari!”

Emrat, peng i përplasjeve brenda grupit “Alibeaj”

“Thumanë-Kashar”, Tabaku: Kostoja e rrugës, 61 milionë euro për kilometër katror

Nga kënga e parë në klasën e dytë, te Rita Pavone, 51 vitet në muzikë të Gjergj Lekës

OPINIONE

Përse nuk kemi elita të reja politike?/ Nga REDI SHEHU

Pseudonaiviteti i një deklarate/ Nga GENC POLLO

Një komedi për… të qarë/ Nga AGIM BAÇI

PANORAMASPORT.AL