Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 4, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Kallaku do titullin, Shehi: Tirana ka një lider të ri

Asllani kundër Levës, Interi i luan të gjitha me Barçën

Shqiptari bën bujë deri në Spanjë dhe sot pritet titullar

Inzagi luan stolin, Ksavi e tremb: Falëm Bajernin, por jo Interin

Di Biaxho në Kombëtare, ja prapaskenat me FSHF-në

Partizani lëmsh me portën, Hoxha bëhet gati

Champions, Vllaznia sfidon Realin, PSG-në dhe Çelsin

Milani në panik, vetëm 15 lojtarë ndaj Çelsit

EDITORIAL

“Tmerri” i dy golave të minutave 92’ dhe 97’/ Nga BESNIK DIZDARI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

PENSIONET/ Fondi 33 milionë USD për shpërblimin e fundvitit

“Udhëheqësit të zgjedhin mes qytetarëve apo kriminelëve”, Rama i përgjigjet Yuri Kim: E refuzoj kategorikisht këtë gjuhë

Peleshi, Spiropali dhe Kodheli në listën e “Memex”, të publikuar nga hakerat iranianë

Sali Berisha: Kryeministri harxhon deri 300 mijë euro për një fluturim me avion

Nuk tërhiqen pedagogët, nesër protestë për pagat

Tuneli Kardhiq-Delvinë, Sonila Qato përfundon në SPAK

DOSSIER/ “Më çnjerëzoret ishin 15 ditë kur më varën nga duart në tavanin e qelisë, me 35 kg zinxhirë në qafë”

OPINIONE

Golat e nëntorit/ Nga RUDINA HAJDARI

Vitamina D, fama dhe e vërteta…/ Nga  SHEFQET DELIALLISI

PANORAMASPORT.AL