Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 28, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

REVOLTË PËR KOMBËTAREN/ Islanda na merr barazim në frymën e fundit me 10 lojtarë, rebelohen tifozët kuqezi

Hoxhallari: Tirana fiton derbin dhe merr titullin

Partizani, sa shumë vuajtje për të luajtur në shtëpi

Ronaldo nuk ia del, Spanja feston në frymën e fundit

Tjetër goleadë, Brazili është gati për Kupën e Botës

Kthehet Tonali, Pioli: Me Çelsin e Juven, decizive

Salihamixhiç, 3 sfida Nagelsmanit për kthesën

ANALIZA

Reja nuk është fajtori i vetëm, por duhet të ikë/ Nga NEPTUN BAJKO

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

KOMPENSIMI/ Skema për shpërblimin fizik dhe financiar

“Vendi i tyre jo i sigurt për të jetuar”, bllokohet marrëveshja për kthimin e shqiptarëve nga Anglia

Jorida Tabaku zbardh takimin me Yuri Kim: Shqetësim amnistia fiskale, kanabisi

Sejko: Kemi siguruar tregje të qeta financiare dhe sistem të shëndetshëm bankar

Deri në 40 mijë lekë në vit, zbardhen tarifat e shkollimit

Shqiptarët e drogës në Greqi “pushtojnë” Olimpin, malin e perëndive

DOSSIER/ Ramadan Gjoka, operativi që debatoi me Mehmet Shehun me pistoletë në dorë

OPINIONE

Revolucionari Leoluca Orlando/ Nga BESNIK MUSTAFAJ

PSA vdiq, rroftë PSA!/ Nga MYFTAR BARBULLUSHI

PANORAMASPORT.AL