Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 16, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Shehi: Pres një sulmues,Tirana ime sërish për titull

Partizani ka gati dy blerje, Marini: E vërteta me Gurin dhe Belicën

Kofsha fantastik, tri medalje ari në Europian

Vllaznia, Mirel Josa i vë “Vulën” sulmit

Karabeci rigjen Teutën: Në Durrës jam si në shtëpi

“Bomba” e Kukësit, pranë firmës me yllin kilian

Bellai trajneri i ri i Bylisit, Jeton Beqiri ikën në Arabi

Di Maria dhe Vlahoviç, Juvja e nis me zhurmë

Fraza motivuese dhe libra, Pioli tani edhe psikolog

Një Inzagi “alla Murinjo” provoi tri module në 90’

Liverpuli e nis keq, Nunjezin s’e mbajnë nervat

Veliaj: Ja plani për stadiumin “Selman Stermasi”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

APEL ADMINISTRATËS/ Meta: Mos firmosni akte të paligjshme!

Yuri Kim me ambasadoren e BE-së: Mezi presim të punojmë për drejtësinë dhe anëtarësimin e Shqipërisë

“Po humbet trashëgimia”. “The Guardian”: Kullat në Tiranë, skema pastrimi parash dhe korrupsioni

Berisha: Mega-aferë, sa dhjetëfishi i skandalit të inceneratorëve

Pronarët, hapat që ndiqen për të marrë kompensimin

Gjekmarkaj: Nuk ka dosje për Ilir Metën, në shtator protesta

Nga Osman Mula, Alfons Balliçi te Gjergj Leka, artistët shqiptarë që imitonin Elvis Presley-n

OPINIONE

Sezoni turistik, suksesi dhe debati/ PËLLUMB NAKO

Pse duhet lexuar Anton Joseph, (Selman Rushdie)/ ALDA BARDHYLI

PANORAMASPORT.AL