Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2022 | 8:20

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Hoti ekzalton Partizanin, Mehmeti: E kemi garanci

Prezantohen Lukaku dhe Asllani, tifozët i kërkojnë shqiptarit gol kundër Milanit

Kampionati nis më 20 gusht, Superkupa luhet më 7 dhjetor

Duro: Më duhet një mesfushor, kam peng… Boshnjakun

Tirana, vjen mbrojtësi i Strugës

Firmos Marku, Josa: Dua Vllazni agresive

Gega: Të gjithë duam titullin, ja plani në merkato

Zikaltrit në dashuri me shqiptarët, tentohet edhe Kumbulla

Vlahoviç “Këpuca e Artë”, me Di Marian 77% shanse

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

LISTA E RE/ Ish-të përndjekurit, emrat e përfituesve

Qeveria nuk ndalet, jep me koncesion deri në 40 vjet edhe kompleksin e Pallatit të Brigadave

Dhoma Amerikane e Tregtisë: Të hiqen çmimet e referencës, po dëmtohet biznesi

Taulant Balla në Rumani: Rritje e volumit të shkëmbimeve tregtare

Firmoset arresti për 8 komisionerë të 25 prillit

Mateo Spaho: Shteti s’ka mjete për të verifikuar burimin e pasurisë

DOSSIER

Tentoi arratisjen nga Spaçi, e dënuan me vdekje, historia e Ahmet Hoxhës nga Gjirokastra

OPINIONE

Ndihmat për Shqipërinë dhe slogani i mbështetjes në forcat e veta/ Nga DASHNOR DERVISHI

Kosova që nuk mund të lëvizë dot lirisht/ Nga LEONIDHA MËRTIRI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"