Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 28, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Ndoji më pranë Tiranës, Hila i prish planet Shehit

UEFA tremb Vllazninë për tifozët, Qaka: Rumunët do të vuajnë në Shkodër

Bukoviku: Dënuan Tiranën dhe ia dhanë titullin thëngjijve të mbuluar të Dinamos

Sulmuesi bjellorus nuk vjen, Da Silva bëhet çështje

Mara në Turqi, Skënderbeu merr 150 mijë euro

‘Oran 2022’, Abakarov i siguron medaljen e parë Shqipërisë

Memushaj: Kombëtarja do kohë, ja pse e lashë futbollin

Pas Pogbasë edhe Di Maria: Po mbyll detajet e fundit

Origi zbarkon te Milani, Leao: Nuk vlej 100 milionë

“Zhduken” paratë, Dibala peng i të padëshiruarve

Reali i Madridit, në vena rrjedh gjak… afrikan

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

PENSIONISTËT/ Të vetëpunësuarit nuk do paguajnë kontribute

Akuza të forta në Kuvend: Qeveria s’ua ndan qytetarëve 400 milionë eurot, por ua jep oligarkëve Gjoka e Salillari

Meta: Koncesionet dhe PPP-të u dhanë në mënyrë korruptive dhe klienteliste

Dhoma Amerikane: Shkelje të rënda në prokurimet publike

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, dy drejtues e 6 policë nën akuzë

Studentët e “Luarasit”, përfaqësim dinjitoz në Magjistraturë

DOSSIER

Strategjia e Moskës për t’iu afruar Shqipërisë pas prishjes së marrëdhënieve

OPINIONE

Projektligji i spitaleve, dështim i paralajmëruar!/TRITAN SHEHU

Samiti i Madridit, i destinuar për të shkruar Historinë e Re të NATO-s/ GJENERAL PIRO AHMETAJ

PANORAMASPORT.AL