Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Vllaznia do Mihanën, gati edhe Marku nga Partizani

Tirana nuk reziston me Fenerbahçen, Ndoji dhe Domgjoni në bisedime me kampionët

Migen Memelli: Skënderbeu ngjitet shpejt, ja pse u ktheva

Klodian Duro merr Lushnjën: Edhe Roma s’u ndërtua për një ditë

Laçi fiton me Gjilanin, vjen një nigerian

Broja, Çelsi planifikon ta shkëmbejë

Nisin Lojërat Mesdhetare, Shqipëria shkëlqen me boksierin Alban Beqiri

Di Maria thotë ‘po’, Pogba vesh bluzën e Juventusit

Milito: Lukaku goditja e vitit, Dibala do rilindë

Maldini rinovon sot, pas Asensios tentohet Osimhen

Tifozët e Barçës ftojnë Levën, por Bajerni do 60 mln

Ronaldo i ofrohet Çelsit, Eriksen e zëvendëson

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

SKEMA E RE/ Amnistia, si do bëhet deklarimi vullnetar

Skandali Kardhiq-Delvinë, fryhet fatura, nga 50 milionë në 108 milionë euro për 33 km, si u tenderuan disa herë lotet

“‘Salillari’ fitoi tender pa garë me vlerë 11.4 milionë euro”, opozita thirrje SPAK-ut: Të veprojë

“Jo pension nën 200 mijë lekë”, Luljeta Bozo: Të ndryshojmë ligjin me PD

Njazi Jaho: Kush kishte interes të dilte në media

Pezullimi i kirurgut Edvin Prifti, reagojnë kolegët: I padrejtë

Dossier/ Raporti i CIA-s: Njeriu ynë në Tiranë takohej me kreun e qeverisë, Mehmet Shehun

REDAKSIONALE/ Arka me peshk e Rovena Vodës dhe “peshqit e mëdhenj” që çanë rrjetën e SPAK-ut

OPINIONE

Tridhjetë e dy/ LEONARD DEMI

Samiti, perdja e tymit, apologjeti dhe mungesa domethënëse/ GENC POLLO

PANORAMASPORT.AL