Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Luhet Europa, Partizani në sforcon e fundit

De Biazi: Murinjo me fat, ja pse finalja e Tiranës do kujtohet gjatë

Kumbulla: Jam i emocionuar, Zhozesë nuk i dilet para kur humbet

Toti: Shpresoj që të gjej avion për në Shqipëri

Dinamo-Tirana, Shehi: Firma një formalitet

Derbi për të kaluar radhën, Xhixha ka një peng: Dëmtimet më prishën “magjinë” e golave

Vrioni fantastik, edhe Balaj i çon SMS Rejës

Titulli pas 11 vitesh, ja plani i Milanit

Interi në hall, Partia Komuniste detyron Zhangun të shesë klubin

‘Zonja’ merr formë, gati Zhorzhinjo dhe Di Maria

Liverpuli, ndihmë Xherrardit për të fituar

Benzema e ndjen: Champions më jep “Topin e Artë”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

EMRAT E RINJ/ Si ndahen 10 milionë USD mes trashëgimtarëve

Dosja e plotë e SPAK-ut, ja vrasjet brutale pas hasmërisë së Talo Çelës me ekzekutorin Dumani

Opozita: U kap me shkelje nga KLSH, Rama emëron një person me vese

Detajet e rikthimit të Borës me Donald Veshajn, festa që i nxori zbuluar dhe historia që duan të jetojnë të fshehur

Kraja: Hetimi i non grata-ve përbën sekret profesional

Rindizet sherri i Leonora Jakupit dhe Nora Istrefit dhe përfshirja e miqve VIP

Dështon raundi i dytë, Alibeaj akuza PS, Balla: Kthehuni në tryezë, sillni dy emra deri ditën e diel!

Opinione

UKRAINA 2022: Fushëbetejë në mes dy qytetnimesh/ SAMI REPISHTI, PHD

PANORAMASPORT.AL