Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 14, 2022 | 8:22

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Zhunior do të ikë, Mehmeti: Partizani nuk zhgënjen

Vllaznia i sfidon, Shehi: Luajmë për sulmuesit, te Tirana nuk mbajnë paratë

Kukësi kërkon kthesën, Vanoli: Ndeshja e jetës për Dinamon

Apolonia dhe Korabi, “zjarr” për elitën

“Këpuca e Artë”, Duro: Prisni estradë

Ndizet finalja, Kumbulla ia nxin këmbën Murinjos

Milan, titulli kalon nga Gjimshiti

Asllani, Dibala e Zapata, Zhang pikturon Interin e sezonit të ri

Di Maria flirt me “Zonjën”, pëlqen fanellat e reja

Sfidon Liverpulin, por Çelsi s’ka as naftë për autobus

Vinicius, tripletë për Ançelotin dhe… Nejmarin

Ekipet e mëdha, kur Dinamo, Partizani dhe Tirana krijonin nga dy cikle/ SPECIALE NGA UVIL ZAJMI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

KËSTI I TRETË/ Ish-të përndjekurit, 6 dokumentet e përfitimit

Kritikat ndaj SPAK, Fatmir Xhafaj kap “mat” Manjën: Ndalohen rekomandimet për çështje konkrete

Nisin konsultimet, Taulant Balla: Vendosëm piketat drejt një Presidenti konsensual

Gjykata liron të fortin e Vlorës, u arrestua me bujë nga RENEA

Shkon në Gjykatë “ushtria” e Gjergj Cukalit, si u tradhtua grupi kriminal

Edona Bilali shtatzënë për herë të parë, ministrja 33-vjeçare mes angazhimeve politike e “pritjes së ëmbël”

Mediat e “masakruan”, Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

OPINIONET

Kriza reale e sistemit tonë mediatik: instrumentalizmi/ BELNDI KAJSIU

Kulla që bien, kulla që ngrihen/ NDUE DEDAJ

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"