Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 21, 2022 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Brdariç: Vllaznia ime, gati të “shpërthejë”

Veliaj: U zhdukën 2.1 milionë dollarë të FIFA-s, Duka e përdor federatën për politikë

Olsi Rama: Partizani pret sulmues, do të ketë largime

Tirana i jep duart, Danso: Ja e vërteta

Bardhi: Dinamo po vjen, Simoni është e ardhmja

Marash Kumbulla, gol dhe presion Interit

Aida Palko: Debutova në kohë lufte, nuk do të ndalem

Tuheli e rikthen në verë, Hazenhytel: Pakt me Brojën

Milan-Juve merr zjarr, ja 50 hijet e duelit

20 goleadorë të ndryshëm, askush si banda e Inzagit

Hazard e Isko shpëtojnë Realin, eliminohet Barça

Asistet, Tomas Myler tani sfidon Mesin

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”:

panorama

FATMIR XHAFAJ/ Korrupsioni, në çdo nivel të qeverisjes

Meta dekreton 6 marsin për lokalet e pjesshme, Rama: S’do bëjmë luftë jetë a vdekje në zgjedhje

Legalizimi i kanabisit, ekspertët e Policisë: Nismë e rrezikshme, çon në krijimin e monopoleve

“Dorëzohet” biznesmeni, Lulzim Masha: Autori më ndjek prej 3 javësh

“Omicron” bëhet dominues, mbi 95% e rasteve me variantin e ri

Gafa e KPK, i bën vetingun edhe gjyqtares së vrarë nga bashkëshorti

Roli i gjuhës shqipe në formimin e bashkësisë gjuhësore ballkanike

OPINIONE

Me “Ballkanin e Hapur” jemi duke shkuar në Moskë/ NGA GJERGJ KRISTO FRASHËRI

Harta e re gjyqësore, probleme të reja në drejtësi/ NGA EDUARD HALIMI

PANORAMASPORT.AL