Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2022 | 8:20


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Partizan “çudirash”, Skuka e ndez në start

Skandal për një barazim, Tirana-Vllaznia bëhet tym për një pikë

Prapaskena e përplasjes me Brdariçin, reagon Da Silva: Diçka nuk shkon me trajnerin

Futbolli në zi, Shkodra i jep lamtumirën Ramazan Rragamit

Vjen Rexhinaldo, por Dinamos i dëmtohet Isaevski

Hile për zgjedhjet, FSHF nis manovrat

Kastrioti “fundos” Teutën, Skënderbeu ndal kurbinasit

Murinjo, falje Kumbullës: E pata tepruar me të

Barut i lagur në Bergamo, Gjimshiti frenon Interin

E sfidon Manaj, Ibra kërkon sot viktimën e 81-të

Dibala, gol dhe polemika, Marota: Do provoj ta blej

Reali ngre trofeun e 119-të, Benzema: Sa mirë që iku CR7

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”:

panorama

KOMPENSIMET/ Në skemë edhe ata që dalin këtë vit në pension

“Në djall shkoftë e shkuara, të ecim përpara!”, Basha rinis takimet me bazën nga Fieri: Të çliruar nga dinozaurët

Erdogan sot në Laç, u dorëzon çelësat e shtëpive 500 familjeve të dëmtuara nga tërmeti

Alibeaj: PS do pranojë vetingun e politikanëve si dekriminalizimin

COVID-19, Dasho: Vdekjet në spitale janë fshehur

Thyen arrestin shtëpiak nga Kamza në “Xhamllik”, në pranga Xheçuka

“Janari i Zi,” pikë referimi drejt rivendosjes së pavarësisë së Azerbajxhanit

OPINIONE

“Nga ishin Kastriotët?! Ku lindi Skënderbeu?”/ NGA HALIL RAMA

Raporti i auditorëve europianë si një apologji për demokracinë liberale/ NGA GENC POLLO

Ndarja e pashmangshme/ NGA PREÇ ZOGAJ

PANORAMASPORT.AL