Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 9, 2021 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

“Shpërthen” Bardhi: Futën hundët, ka krisje te Dinamo

Krymi si Kielini, Vllaznia mposht Partizanin me 10 vetë

Skënderbeu shou, Memelli: S’jam budalla, do të sillem si të tjerët

Seferi: Tirana po tregon forcën, 7 gola janë pak

Bajerni makth i Barçës, “digjen” katalanasit

Zeniti i bën nder Juves, por Alegri ofendon sulmuesit

Shorti të hënën, bora shtyn sfidën e Gjimshitit

Barela jashtë 1/8-ave, Interi gjobit lojtarin

Milani, 45 milionë euro për merkaton si ngushëllim

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

panorama

SI NDAHEN PARATE/ Vendimi në ISSH, kalon shtesa për pensionistët

“Të largojmë komunistët në PD”, mesazhet në takimin për 8 Dhjetorin ‘91, Basha: Ne fituam me ndihmën e SHBA

Pas “non grata” për minim të demokracisë, SHBA nis sanksionet edhe për grupet që blejnë votat në zgjedhje

“Do mbyllet te selia e PD”, çfarë fshihet pas Kuvendit të 11 dhjetorit

Meta për debatin në PD: Liri, demokraci jo më vonë, tani

Debati i pacensuruar me studentët, frika e Ramiz Alisë për pluralizmin

Shpëtoi mësimin gjatë pandemisë, kush është i riu i talentuar që vlerësohet nga ‘Harvardeducation’

OPINIONE

Një nismë si “këngët e pakëndueme” të Migjenit./ NGA PËLLUMB NAKO

Shqipëria, kokulur në Ditën Botërore kundër Korrupsionit/ NGA BUJAR LESKAJ

Të sunduar, asnjëherë sundues!/ NGA ARTAN FUGA

PANORAMASPORT.AL