Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 25, 2021 | 8:17


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Skandali i FSHF me paratë e UEFA-s, zbulohet dokumenti

Mesias çon Milanin në parajsë, Interi bën festë me Xhekon

Sejdini: Dinamo kaotike, gris fanellën për të arnuar brekët

Ngo në krizë, Shehin e tremb edhe Totre

Partizani, Vrapi: Lojtarët të marrin përgjegjësi

Bylisi bie në Peqin, rikthehet Apolonia

Vllaznia-Laçi, Hakaj: Duam një seri fitoresh

Nga balta te Bajerni, si Leva u bë… “Terminator”

Reali nuk fal, por Karim Benzema dënohet me burg

Guardiola-Mesi, Pep merr hak në raundin e dytë

Një Alegri pa ide dhe zero lojë, ja kriza e Juves

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

 

panorama

Kush përfiton/ Vendimi, shtesë deri në 16 mijë lekë pensioneve

Prapaskenat e takimit me donatorët, ambasadorja e SHBA largohet nga salla kur nis të flasë Ilir Beqaj

“Ne duam të rrimë në burg sipas teje?”, zbardhet debati i Shullazit me prokurorin e gjyqtaren. Shtyhet vendimi

Meta sulmon nga Prishtina “Ballkanin e Hapur”. SHBA: S’ka sukses pa të gjashta vendet

Dyndje te patentat, kush përjashtohet nga ritestimi

Menaxherë në Hoteleri-Turizëm, “Luarasi” marrëveshje me “Albacademy”

“Qeveria ‘Rama’ nuk i reflekton vlerat e vërteta socialdemokrate, duhet rritur presioni qytetar”

OPINIONE

Vendosja në plan të parë e barazisë gjinore / Josep BORRELL Jutta URPILAINEN

Nuredin Bej Vlora i panjohur / Auron TARE

Të divorcuar si bashkëshortë, por si prindër…kurrë / Gëzim TUSHI

PANORAMASPORT.AL