Lëvizje surprizë në merkato, Shkëndija afër marrëveshjes me ish-lojtarin e Partizanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 14, 2022 | 11:40


Lëvizje surprizë në merkato, Shkëndija afër marrëveshjes me ish-lojtarin e Partizanit

Merkato e dimrit ka nisur dhe skuadrat po hedhin “tentakulat” për të marrë lojtarë të vlefshëm për organikën e klubit. Shkëndija është ndër ato ekipe, e cila mesa duket është gati të bëjë një afrim të bujshëm.

Cinari Erald

Kampionët e Maqedonisë kërkojnë të bëjnë një goditje të madhe në sulm dhe Eraldo Çinari është opsioni i duhur.  Ish-futbollisti i Vllaznisë së Shkodrës dhe Partizanit të Tiranës sezonin e fundit ishte pjesë e Samsunsporit në Turqi, ndërsa duket se drejtuesit e Shkëndijës e kanë bindur të transferohet në Tetovë.

PANORAMASPORT.AL