Lëvizje surprizë e Liverpulit, kërkon mbrojtësin e rivalëve në Premier Ligë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 16:34


Lëvizje surprizë e Liverpulit, kërkon mbrojtësin e rivalëve në Premier Ligë

Liverpul po mendon të përforcohet me një mbrojtës. Pas largimit të Dejan Lovren, kampionët e Anglisë tashmë kërkojnë një zëvendësues.

rudiger

Liverpul ka hedhur sytë tek rivalët e Çelsit. Sipas asaj që raporton “El Mundo Deportivo”, Liverpuli është i interesuar për mbrojtësin e Çelsit, Antonio Rudiger. Liverpul ende nuk ka bërë një ofertë zyrtare për Rudiger.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com