Levandovski nuk ka dyshime për të ardhmen, polaku shpërthen sërish ndaj Bajernit: Diçka brenda meje vdiq…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 7, 2022 | 10:40


Levandovski nuk ka dyshime për të ardhmen, polaku shpërthen sërish ndaj Bajernit: Diçka brenda meje vdiq…

Duket se Robert Levandovski nuk e mendon dy herë të ardhmen e tij, i cili vazhdon të kërkojë me ngulm largimin nga Bajerni i Mynihut.

levandovski

Në konferencën e fundit me kombëtaren, polaku foli sërish për të ardhmen me kampionët e Gjermanisë, ku kësaj here nuk u kursye.

“Unë dua të largohem nga Bajerni. Diçka brenda meje vdiq dhe unë kam nevojë për më shumë emocione në jetën time. Largimi do të ishte zgjidhja më e mirë për të dyja pakët”, ishin fjalët e bomberit polak.

PANORAMASPORT.AL