Leonita dhe Granit Xhaka zbulojnë emrin e vogëlushes, një ditë pas lindjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 9, 2019 | 12:34


Leonita dhe Granit Xhaka zbulojnë emrin e vogëlushes, një ditë pas lindjes

“Mirëse erdhe  princeshë e vogël”, ishin këto fjalët e ndjera e plot dashuri të  Granit Xhakës për vogëlushen e tij të sapo ardhur në jetë.

granit-2

Graniti dhe Leonita u bënë prindër të një vajzë. Vogëlushja erdhi në jetë dy ditë më parë. Edhe Leonita ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të të voglës së saj duke zbuluar kështu emrin.

“Ayana Xhaka. Mami dhe babi do të të dua gjithmonë”, ka shkruar ajo përkrah fotos.

granit-3

granit-1

xhaka

PANORAMA PLUS
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com