Leonardo feston ditëlindjen, me mendjen te Milani: Kaka gjithmonë pjesë e jona, me të do lindin…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 17:18

Leonardo feston ditëlindjen, me mendjen te Milani: Kaka gjithmonë pjesë e jona, me të do lindin…

Sot ai feston ditëlindjen, dhe kjo e 49-ta, është më e lumtur se zakonisht. Drejtori i Milanit, Leonardo, falë edhe fitores në sekondat e fundit ndaj Romës, ka një ekip akoma më të entuziazmuar tashmë. “Ka një frymë pozitive rreth ekipit dhe të gjithë klubit. Të gjithë janë të përfshirë në këtë projekt, dhe është një kënaqësi e madhe të shohësh diçka të tillë. Të gjithë më kanë uruar për ditëlindjen, por nuk është se do bëj ndonjë festim të jashtëzakonshëm.

leonardo

Kaka? Ai është i lidhur me ne, por deri tani nuk ka një detyrë specifike. Kaka përfaqëson historinë, duke qenë se është edhe Topi i Artë i fundit. Tani i duhet të jetë në Brazil për gjërat e tij, por në të ardhmen, gjëra të reja mund të lindin” – deklaroi Leonardo për Sky Sport.

www.minuta90.com