Lenjani në formë, gjen rrugën e rrjetës edhe në miqësore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 18, 2020 | 16:59


Lenjani në formë, gjen rrugën e rrjetës edhe në miqësore

Ermir Lenjani ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësore, me skuadrën ku ai aktivizohet Sionin.

lenjanu1

Lojtari i Kombëtares ishte ai që kaloi në epërsi ekipin e tij, në minutën e 9-të të sfidës, ndaj Yverdon, takim që përfundoi në barazim 1-1.

Edhe pse Sioni kaloi në avantazh shumë shpejt, jo vetëm që nuk arriti të shënonte një tjetër gol, por u barazua në fund.

Shenja të mira këto për lojtarin shqiptar, që shpesh herë ka qenë deçiziv për ekipin e tij në këtë sezon.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com