Lena edhe një vit tek Flamurtari

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 23, 2015 | 20:51

Flamurtari Kryesore, Superiore Lajme Flash

Lena edhe një vit tek Flamurtari

lenaNijaz Lena do të qëndrojë dhe për një sezon tjetër me skuadrën e Flamurtarit. Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet faqes zyrtare të klubit në rrjetin social “Facebook”. Mesfushori nga Struga ka rënë dakord me presidentin Idrizi për vazhdimin e kontrantës dhe për një vit.

Njoftimi

“Pas takimit me presidentin @Sinan Idrizi mesfushori nga Struga Nijaz Lena do te qendroje edhe per nje vit ne skuadren e F.C.Flamurtarit”.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com