Lena edhe një vit tek Flamurtari

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2015 | 20:51

Lena edhe një vit tek Flamurtari

lenaNijaz Lena do të qëndrojë dhe për një sezon tjetër me skuadrën e Flamurtarit. Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet faqes zyrtare të klubit në rrjetin social “Facebook”. Mesfushori nga Struga ka rënë dakord me presidentin Idrizi për vazhdimin e kontrantës dhe për një vit.

Njoftimi

“Pas takimit me presidentin @Sinan Idrizi mesfushori nga Struga Nijaz Lena do te qendroje edhe per nje vit ne skuadren e F.C.Flamurtarit”.


www.minuta90.com