Lë futbollin për filmat pornografikë, befason 24-vjeçari italian

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 1, 2018 | 23:12

Lë futbollin për filmat pornografikë, befason 24-vjeçari italian

Të jesh futbollist, për shumë persona në këtë botë do të cilësohej një mrekulli, por pasi ia kanë arritur këtij qëllimi ka patur edhe nga ata që e kanë braktisur për një profesion tjetër. Rasti i fundit është i futbollistit Davide Iovinella.

davide

Italiani 24-vjeçar, futbollist në Seria D, ka lënë futbollin për tu futur në industrinë e filmave pornografikë. Ai tashmë do jetë një aktor filmash për të rritur.

auto_futbollisti1522600359

24-vjeçari mori pjesë në një audicion ku ishin 3 mijë vetë të pranishëm dhe u përzgjodh nga regjisori Roço Siffredi. Iovinella në botën e pornografisë do njihet me emrin Davide Montana.

auto_foto_davide1522600356

Burimi: http://www.balkanweb.com/site/befason-futbollisti-italian-braktis-sportin-per-tu-marre-me-filma-pornografike/

www.minuta90.com