Laura Bargato, tifozja seksi e Juventusit “ndez” rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 9, 2018 | 17:25

Laura Bargato, tifozja seksi e Juventusit “ndez” rrjetet sociale

Laura Bragato është tifozja që po bën xhiron e rrjeteve sociale me fotot e fundit të publikuar ku shpreh simpatinë e saj për Juventusin dhe Italinë. Modelja është shumë e ndjekur në “Instagram” dhe fotot e fundit që ka postuar të bëjnë të mbash dhe frymën.

8

Bargato ka publikuar një seri fotosh tepër provokuese dhe ia ka dalë që të marrë vëmendjen e mediave dhe sigurisht të ndjekësve të saj në këtë rrejt social.

7 6-1 5-5 4-4 3-6 2-6 1-5


www.minuta90.com