Largimi nga Napoli duket i sigurt, agjenti i Elseid Hysajt takim me drejtorin e… Torinos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 17:52


Largimi nga Napoli duket i sigurt, agjenti i Elseid Hysajt takim me drejtorin e… Torinos

Agjenti i Elseid Hysajt dhe drejtori i Torinos kanë pasur dje një takim mes tyre, ku “Granatat” kanë bërë me dije interesimin e tyre për shërbimet e kapitenit të Kombëtares.

ciro-immobile-elseid-hysaj

“Torino e do siç edhe shumë ekipe të tjera, por mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në takimin që kemi fiksuar me Napolin pas datës 15 gusht. Deri më tani, edhe në Napoli e duan të gjithë, Gatuzo dhe De Laurentis. Do të shohim nëse ata duan Hysajn apo do të kenë synime për mbrojtës tjetër anësor”, ka deklaruar agjenti i Hysajt, Mario Xhiufredi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com