Largimi nga Luftëtari, Eri Lamçja: Mbaruan lekët!

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 15:45

Largimi nga Luftëtari, Eri Lamçja: Mbaruan lekët!

Loja me pyetje në “Insta Story” ka përfshirë edhe futbollistët shqiptarë dhe dje radha ka qenë e Eri Lamçjes, elbasanasit të larguar tashmë nga Gjirokastra.

lamcja

I pyetur për motivin e “divorcit” me Luftëtarin, mesfushori me tipare sulmuese tha: “Mbaruan lekët”. Nuk kuptohet nëse përgjigjja ka qenë e sinqertë apo vetëm humor i lojtarit.

lamcja

www.minuta90.com