Largimi i Tiago Alkantarës te Liverpuli, ja kush do e mbajë fanellën me numrin 6 te Bajerni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 13:53


Largimi i Tiago Alkantarës te Liverpuli, ja kush do e mbajë fanellën me numrin 6 te Bajerni

Pas largimit të Tiago Alkantarës, Zhoshua Kimish do të veshë në sezonin aktual numrin 6.

Kimish

Gjermani luajti në ndeshjen e djeshme ndaj Shalkes pikërisht me këtë numër mbi shpinë.

Kimish do të jetë tani një mesfushor fiks në formacionin e Hansi Flikut, duke parë që në atë repart nuk luan ish-mesfushori spanjoll i cili tani është pjesë e skuadrës kampione të Anglisë, Liverpul.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com