Largimi i Leo Mesit nga Barcelona, Pep Guardiola thyen heshtjen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 18, 2020 | 23:42


Largimi i Leo Mesit nga Barcelona, Pep Guardiola thyen heshtjen

Pep Guardiola ka thyer heshtjen përsa i përket çështjes së Leo Mesit. Sulmuesi argjentinas kërkoi ta largohej nga Barcelona, dhe Mançester Siti ishte shumë pranë transferimit të shekullit.

Mesi

“Nuk kam çfarë të shpjegoj asgjë. Leo e shpjegoi shumë qartë dhe nuk mendoj se kemi ndonjë gjë për të shtuar. Ai është një futbollist i Barcelonës, një klub që unë e dua.

Nuk kam çfarë të shtoj më shumë”, ka thënë Guardiola.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com