Trajneri i skuadrës së Kategorisë së Dytë infektohet me COVID-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 26, 2020 | 20:45


Trajneri i skuadrës së Kategorisë së Dytë infektohet me COVID-19

Koronavirusi është duke u përhapur me shpejtësi, teksa ditët e fundit janë regjistruar shifra rekord për sa i përket të infektuarve. “Panorama Sport”, mëson se ditën e sotme ka rezultuar pozitiv edhe trajneri i skuadrës së Gramshit, Leonard Toçila.

Tocila

Mësohet se pas përgjigjes së tamponit, është karantinuar stafi teknik që ka pasur kontakt me trajnerin. Ne 24 orët e fundit ne Gramsh kanë rezultuar 10 raste pozitive me COVID- 19.

Tocila5

Kujtojmë që edhe në Kategorinë e Dytë, ku militon Gramshi, sezoni nuk ka startuar, teksa mbahet “peng” nga bojkoti i Ligës Profesioniste.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/