“Luftë” për Isaevskin, mbrojtësi që iku nga Vllaznia drejt firmës me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 17, 2021 | 23:22


“Luftë” për Isaevskin, mbrojtësi që iku nga Vllaznia drejt firmës me…

Aleksandër Isaevski mbylli aventurën me Vllazninë, por pritet të qëndrojë në Kategorinë Superiore.

isaevski

Mbrojtësi maqedonas kishte një marrëveshje në parim me Dinamon, por ditën e sotme ka pasur një takim me drejtorin e Kukësit, Pero Pejiç. Burim për gazetën tregojnë se Pejiç e ka bindur mbrojtësin për të veshur fanellën e Kukësit.

Orët e ardhshme pritet të jenë vendimtare, ku do të mësohet edhe zyrtaroshjt e ardhmja e Isaevskit, i cili në sezonin e fundit zhvilloi paraqitje të shkëlqyera me Vllazninë.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/