Futbolli në zi, ish- futbollisti i Kastriotit ndërron jetë gjatë një feste…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 5, 2019 | 20:08


Futbolli në zi, ish- futbollisti i Kastriotit ndërron jetë gjatë një feste…

Një lajm tragjik është bërë me dije pak më parë, nga klubi i Kastriotit. Klubi krutan ka njoftuar ndarjen nga jeta të futbollistit të vet Erjon Ruci, i cili kishte vite që ishte pjesë e ekipeve të moshave për krutanët.

kruja

Klubi bën me dije se, Erjon Ruci humbi jetën mbrëmjen e djeshme si pasojë e një goditje që ka marrë në zemër, gjatë një feste.

Ndonëse ishte pjesë e skuadrave zinxhir të Kastriotit, i riu në fillim të këtij sezoni hoqi dorë nga futbolli, për arsye personale.  

KASTRIOTI

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com