VIDEO/ Dëmtim horror, Elseid Hysaj lë fushën e lojës me barelë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 6, 2019 | 19:00


VIDEO/ Dëmtim horror, Elseid Hysaj lë fushën e lojës me barelë

Elseid Hysaj i pafat! Mbrojtësi i Kombëtares ka pësuar një dëmtim horror në sfidën e sotme ndaj Torinos, teksa është detyruar të lërë fushën e lojës me barelë në minutën e 35-të të pjesës së parë.

Hysaj demtimi

Pas një dueli me Ansaldin, shkodrani, është rrezuar keq, duke dëmtuar pjesën e qafës! Një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, në prag të sfidës ndaj Turiqisë, teksa me shumë gjasa, trajnerit Reja i duhet të bëjë pa kapitenin!

Hysaj555 Hysaj444
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com