Lajme të mira për Tiranën, bardheblutë “përforcohen” para sfidës me Luftëtarin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 24, 2020 | 16:10

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Të fundit Tirana

Lajme të mira për Tiranën, bardheblutë “përforcohen” para sfidës me Luftëtarin

Tirana do të ketë një lojtar më shumë për këtë ndeshje. Bëhet fjalë për Erjon Hoxhallarin. Futbollisti ka qenë i pezulluar këtë javë për shkak kartonësh, por ka mbaruar dënimin dhe është gati.

hoxhallari

Lojtar tjetër për Tiranën nuk është i pezulluar, ndërkohë që bardheblutë vuajnë dëmtimet e Hasanit, Dungës dhe mosfederimin e Morinës e Çikanit që stërviten me ekipin, por nuk mund të luajnë me skuadrën bardheblu.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com