Lajme të mira për Shehin, sulmuesi lë pas gripin dhe i bashkohet Tiranës në stërvitje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 14:34


Lajme të mira për Shehin, sulmuesi lë pas gripin dhe i bashkohet Tiranës në stërvitje

Redon Xhixha e ka kaluar gjendjen gripale.

REDON XHIXHA ALESIO MIJA

Lojtari është kthyer në stërvitje prej dy ditësh, pas mungesës në miqësoren me FC Shkupin.

Lojtari është mirë dhe po stërvitet në maksimum për të qenë në formë.

Me shumë mundësi, trajneri Orges Shehi do ta aktivizojë sot në miqësoren që do të zhvillohet me skuadrën rumune për të parë ritmin e lojtarit të sulmit.

PANORAMASPORT.AL