Lajm i mirë për Vllazninë, lojtari vjen nga Brazili dhe sot del në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 19, 2020 | 9:13


Lajm i mirë për Vllazninë, lojtari vjen nga Brazili dhe sot del në fushë

Pas ardhjes nga Ohri, Vllaznia nuk ka vonuar dhe u është rikthyer sërish proceseve stërvitore. 

hygor vllaznia

Skuadra kuqeblu ka zhvilluar edhe dje një seancë, ku tekniku Jonuz e ka pasur të gjithë grupin e lojtarëve në dispozicion, me përjashtim të Hygorit.

Me ekipin janë stërvitur edhe tre të ardhurit: Adili, Hristov e Sidorenko. Forma e këtij të fundit nuk është ende optimalja. Mesfushori brazilian Hygor ka mbërritur dje pasdite vonë në Shkodër dhe sot pritet që të bashkohet me ekipin.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com