Lajm i keq për Juventusin, dy persona rezultojnë pozitivë me koronavirus

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 18:07


Lajm i keq për Juventusin, dy persona rezultojnë pozitivë me koronavirus

Lajmi keq për Juventusin U-23, ku pas tamponave të kryer janë evidentuar dy raste pozitive me koronavirus. 

juventus u-23

Dy personat e infektuar janë pjestarë të stafit teknik të skuadrës bardhezi U-23.

Këtë lajm e ka publikuar vetë klubi i Juventusit me anë të një komunikate zyrtare në rrjetet e saj, ku ka deklaruar se të dy personat janë vetë-izoluar dhe janë duke ndjekur me përpikmëri protokollin sanitar dhe shëndetësor anti-COVID.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/