Tronditet Juventusi, presidenti Anjeli dhe i gjithë bordi kanë dhënë dorëheqjen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2022 | 23:58

Tronditet Juventusi, presidenti Anjeli dhe i gjithë bordi kanë dhënë dorëheqjen

Shokon Juventusin: Presidenti Anjelli dhe i gjithë bordi drejtues kanë dhënë dorëheqjen. Këto janë të rejat e fundit nga Italia.

48419f53e2656559197f4734831e4cb6-75099-oooz0000

Lajme tronditëse në botën e futbollit italian. Andrea Anjeli ka dhënë dorëheqjen dhe bashkë me të gjithë bordi i Juventusit.

Vitet e fundit kanë qenë zhgënjyese për tifozët e bardhezinjve, ndërkohë që sot ka ardhur dorëheqja e drejtuesve të lartë.

Gjithë anëtarët e bordit drejtues kanë paraqitur dorëheqjet e tyre nga drejtimi i rekordmenëve të futbollit italian pas një mbledhjeje të jashtëzakonshme.

Dorëheqja e Anjelit dhe Nedved/ Pritet revolucion te Juventusi, në skenë dalin emrat e Del Pieros, Bufonit dhe Kielinit

PANORAMASPORT.AL