FSHF zbulon axhendën e plotë, ja kur zhvillohen katër javët e fundit të Kategorisë Superiore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 6, 2021 | 23:58


FSHF zbulon axhendën e plotë, ja kur zhvillohen katër javët e fundit të Kategorisë Superiore

Ditën e sotme, Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit, ka vendosur të unifikojë kalendarin e Kategorisë Superiore për katër javët e fundit, duke njoftuar klubet se ndeshjet do të luhen në të njëjtën ditë dhe në të njëjtën orë deri në ditën e fundit të sezonit.

Kategoria-Superiore-2018

 

Përjashtim në këto katër javë bën vetëm derbi i kryeqytetit, ndërmjet Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 33-të, që do të zhvillohet ditën e enjten, datë 13 maj, ora 19:00, në “Air Albania Stadium”.

KALENDARI I PLOTË PËR KATËR JAVËT E FUNDIT –

KS

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/