Laçi pa fat, do luajë në Azerbajxhan te skuadra që ka drejtuar Milinkoviç

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 23:19


Laçi pa fat, do luajë në Azerbajxhan te skuadra që ka drejtuar Milinkoviç

Laçi do të përballet në raundin e parë të Ligës së Europës me azerët e Keshlas. 
laci
Shorti i ka vendosur përballë ekipin nga Azerbajxhani. Kesla është drejtuar në të kaluarën nga ish-trajneri i Kukësit dhe Luftëtarit Mladen Milinkoviç në vitin 2018.

Sfida e parë do të luhet në Azerbajxhan, ç’ka shton akoma më tepër vështirësitë për kualifikimin e kurbinasve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com