Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19, zbulohen ndeshjet e turit të parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2020 | 11:14


Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19, zbulohen ndeshjet e turit të parë

Është përcaktuar nga Sektori i Garavë pranë Federatës Shqiptare të Futbollit kalendari dhe ndeshjet e turit të parë të Kupës së Shqipërisë, për vitin 2020, për grupmoshat U-17 dhe U-19.

gggg

Në këtë kompeticion do të marrin pjesë 32 skuadra, ose 16 çifte për secilën nga grupmoshat.

Ky kompeticion do të zhvillohet gjatë muaj janar dhe shkurt, ku ndeshjet do të zhvillohen me sistem grumbullimi me një takim.

Ja ndeshjet, datat, oraret dhe vendi ku do zhvillohen:

hdhdhd

2

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/